A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpetim Selami

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Shpetim Selami is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Në vitin 2009, Shpetim Selami publikon albumin "Gjeraqina"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjan Zika

Sokol Fejza

Vasillaq Gremi

Ylli Alushaj

Elton Qeraj

Ledio Arapaj

Redi Penko

Refat Sulejmani

Gramoz Tomorri

Gerti Hyka


Tags: Shpetim Selami, Shpetim Selmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018