A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dona Janova

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  33
  • Origin:
  • Drenice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dona Janova is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Ajo eshte kengetare e re e muzikes moderne, popullore moderne, popullore. Ne llogarine e saj, ne faqen e saj zyrtare ne facebook, "Dona Janova" si dhe ne instagram dona.janova, kemi verejtur qe Dona është në gjendje ti kendoj te gjitha zhanret e muzikes. Ajo kohe pas kohe poston video te ndryshme, ku kendon shumë kengë nga artiste shqiptare dhe te huaj. Madje, vet kengetarja ne nje interviste ka deshmuar qe është ne gjendje te kendoj opera, kengë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Aferdita Demaku

(Her mother)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sala Jashari

Luiza Hasani

Blinera Muzhaku

Anika Berisha

Aida Ramadani

Vjosa Selmani

Lorina Dula

Bleta Brovina

Arbnora Rexhepi

Besiana Shkodra


Tags: Dona Janova, Shqipdona Janova

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018