A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dona Janova - Rram Pam Pam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/04/2018

2018-04-15T18:43:49

Lyrics:

Ghulo

Music & Arrangement:

Granit GashiSorry, this song lyrics is not yet available "Rram Pam Pam" sung by Dona Janova.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Rram Pam Pam".
The music video from Dona Janova attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018