A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Sijeta HotiTags: Sijeta Hoti
  Age: 16   Zodiac sign: Bricjapi  
Sijeta Hoti is a popular singer in junior music. Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Kenga e saj e pare ishte "Amerika" dhe kenga e dytë titullohet "Shumë të dua vendi im".... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  13 :: Shumë Të Dua Vendi Im ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote