A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sijeta Hoti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sijeta Hoti is a popular singer of Kids music. Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Në Korrik 2012, Sijeta Hoti merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Amerika". Më datë 2 Tetor 2012, Sijeta Hoti publikon videoklipin "Shumë Të Dua Vendi Im"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Donjeta Morina

Melissa Magnanelli

Vjollca Osmani

Aulona Limani

Xhesika Pengili

Denisa Dehari

Erza Hoti

Ilva Latifi

Roderika Ukelli

Donika Nuhiu


Tags: Sijeta Hoti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018