A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silva Gunbardhi

Tags: Silva Gunbardhi

Origin: Vlora    Residence:        Age: 36   Zodiac sign: Akrepi  
Silva Gunbardhi is a very famous singer of Pop music. Një ndër karakteristikat e saj, veç zërit të mrekullueshëm është edhe buzëqeshja. Sa herë që ngjitet në skenë sjell një diçka shumë origjinale dhe të menduara me shumë kujdes. Kjo është këngëtarja Silva Gunbardhi, e cila nuk ka shumë dëshirë që të flasë me fjalë, pasi ajo shprehet më shumë me muzikën e saj. Nuk mund ta cilësojmë si këngëtare të muzikës së lehta apo popullore pasi ashti siç thotë edhe vetë Silva ajo i këndon të dyja me shumë pas...

>> Full biography >>


  • Find Silva Gunbardhi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  188

Te Ka Lali Shpirt (2013)

Trake Truke (2006)

Plaku, Plaka (2005)


» Add A Song »


Te Ka Lali Shpirt
Lalushe
Nene E Bije
Digje Zemren
Me Kismet
Dije Sa Te Dua
Plaku, Plaka
I Love You
Ding-Dong
Djemte E Vlores

Translations (2)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018