A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silva Gunbardhi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  198
  • Origin:
  • Vlora 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Silva Gunbardhi is a very famous singer of Pop music. Një ndër karakteristikat e saj, veç zërit të mrekullueshëm është edhe buzëqeshja. Sa herë që ngjitet në skenë sjell një diçka shumë origjinale dhe të menduara me shumë kujdes. Kjo është këngëtarja Silva Gunbardhi, e cila nuk ka shumë dëshirë që të flasë me fjalë, pasi ajo shprehet më shumë me muzikën e saj. Nuk mund ta cilësojmë si këngëtare të muzikës së lehta apo popullore pasi ashti siç thotë edhe vetë Silva ajo i këndon të dyja me shumë pas...

>> Full biography >>


Dafi Derti

(Her husband)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Te Ka Lali Shpirt (2013)

Trake Truke (2006)

Plaku, Plaka (2005)


» Add A Song »

Te Ka Lali Shpirt
Nene E Bije
Me Kismet
Lalushe
Digje Zemren
Dije Sa Te Dua
Plaku, Plaka
I Love You
Djemte E Vlores
Lemza


Translations (2)


Related Artists:

Rozana Radi

Anjeza Branka

Miriam Cani

Soni Malaj

Ledina Çelo

Elsa Lila

Mariza Ikonomi

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Adelina Emini


Tags: Silva Gunbardhi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018