A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silvana Rusi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Age:
  • 25
BIOGRAFIA: Silvana Rusi is a popular singer. Gjate ketyre viteve ka konkuruar ne talent show te ndryshem e gjithashtu ka marre mesime private per kanto. Ka qene e ftuar ne emisione te ndryshme dhe e njohim permes videoklipit te kenges “Nen effect jam”. Në vitin 2012, Silvana Rusi merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Maj 2012, Silvana Rusi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Jetoje Jeten". Më datë 25 Korrik 2014, Silvana Rusi publikon videoklipin "Sa Do Doja". Në Tetor 2017, Silv...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zana Ahmetgjekaj

Goldi Halili

Milex

Sadbere Mehmeti

Mimoza Mazreku

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Blerina Shera

Florida Meshi

Dj Landa

Vlora Vejseli


Tags: Silvana Rusi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018