A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Simba is a popular singer of Hip-Hop music. Ai eshte nje reper qe vjen nga Ferizaji, ben pjese ne grupin "Bad Man Simba" dhe punun me DD Studio. Më datë 10 Mars 2014, Simbol publikon videoklipin "Hate My Swag", në bashkëpunim me B Fresh. Më datë 9 Janar 2015, Simbol & Dori publikojnë videoklipin "Most Wanted". Më datë 20 Qershor 2015, Albion X Simbol publikon videoklipin "Shotgun". Më datë 27 Mars 2016, Mrk publikon videoklipin "Bang Bang", në bashkëpunim me Simbol. Më datë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Youtube

Channel

SoundCloud

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Cyclone

Groff

Gold Mc

Tensioni G

SK

Majesty (Alban Ukaj)

Lantistar

Fero

Blleki

Blasta


Tags: Simba, Simbol, Simbol Ramadani

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018