A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Simona Shalcanj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  41
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
Simona Shalcanj is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Edisnajda Xhihani

Laureta Durmishi

Anida Rexha

Franceska Ramadani

Gjuljana Marku

Flogerta Krypi

Herolinda Laqaj

Jehona Gashi

Blerona Brao

Valmira Beqiri-Morina


Tags: Simona Shalcanj

Simona Shalcanj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018