A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Parfumi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  29

Comments

(0)

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Song from the album:

"Arome Parfumi"


Ti vjen e me thua
ah baby sa të dua
e ndjejë permbi buzë
dikush ty te ka puthë
me mua, pa mua
ti bën qejfet e tua
kur puthesh jo stregon
parfumi ty të tradhëton

(refreni)
Gënjeshtare shko tani
shko e rri ne krahët e tij
dhe sa herë e kam dëgju
femër e bukur sdo besu
se kur puthesh ti harron
sjellë me vete nje aromë
eshte parfumi i atij
gënjeshtare shko tani

Jo jo me, s'të dua
mjaft me lojërat e tua
atij shko e thoi
parfumin ta ndërroi
me mua, pa mua
ti bën qejfet e tua
kur puthesh jo stregon
parfumi ty të tradhëton

REF:(2)

Genjeshtare shko tani
shko e rri ne krahët e tij
dhe sa herë e kam dëgju
femër e bukur sdo besu
se kur puthesh ti harron
sjellë me vete një aromë
është parfumi i atij
gënjeshtare shko tani


Lyrics submited by Ditlume
more...
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018