A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Gervisht Ne Zemer


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  9

Comments

(0)

26/03/2015

2015-03-26T12:08:31

Song from the album:

"Dashuria Dallg Dhe Djell"


vjen e me thua vetem ty te dua era qe fryn fjalet ti merr keq kur te dua keq kur nuk te dua por dashurit jo nuk ngjajn
provo te hysh ne zemer provo te hysh ne shpirt qe une te jem i yti nuk eshte kaq e veshtire
gervish dhe fito sme mjaftojn fjalet e tua ne zemer qello dhe atehere une do te dua hajde mos vono ti e para sje per mua veq zemren fito dhe ateher m"ke fituar mua

gervish dhe fito sme mjaftojn fjalet e tua ne zemer qello dhe atehere une do te dua hajde mos vono ti e para sje per mua veq zemren fito dhe athere m"ke fituar mua


Lyrics submited by Flora
more...
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018