A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Me Ste Du


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

15/02/2011

2011-02-15T18:31:44

Song from the album:

"Egzistoj"


a ka zemer ,
zemra jote shum lakmon
ti per pasuri dhe vehten e harron

sa pa faj dikur te doja
ti genjeje une besoja
loti fundit mu ne sy tani mu tha

REF
ke mendu
se nat dite per ty do qaj
ke gabu
une me s' te du,
shpres me kot ke une mos mbaj
ma s'te du (2x)

II
nje zinxhir ce vare ne qaf
sesht gjithcka
sepse zemra sesht kulet
ku hedh para

sa pa faj dikur te doja
ti genjeje une besoja
loti fundit mu ne sy tani mu tha

REF
ke mendu
se nat dite per ty do qaj
ke gabu
une me s' te du,
shpres me kot ke une mos mbaj
ma s'te du (2x)

sa pa faj dikur te doja
ti genjeje une besoja
loti fundit mu ne sy tani mu tha

REF
ke mendu
se nat dite per ty do qaj
ke gabu
une me s' te du,
shpres me kot ke une mos mbaj
ma s'te du (2x)


Lyrics submited by  Beni
more...
lyrics.al © 2007 - 2018