A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - Sa Mka Marr Malli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31

Comments

(0)

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Participating in

Zhurma Show 2010


se une ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj se kurr s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam ma te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me tyyyyyyy

Ref(2):sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dite e nate une te kujtoj e kurr sdo te harroj.

se here me marr malli per met pas dhe niher ne perqafim dal naten ne dritare e me kenge te kujtoj e qaj shpirtin ti se bashu kaluam dhe krijuam mat bukren dashuriprap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me tyy

Ref(6):sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dite e nate une te kujtoj e kurr sdo te harroj.


Lyrics submited by Gennt.
more...
lyrics.al © 2007 - 2018