A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Skerdi

Tags: Skerdi, Sk3rdi, Skerdi Ago

Origin: Kuçove    Residence:        Age: 28   Zodiac sign: Gaforrja  
Skerdi is a popular singer in hip-hop music. Skerdi është mjaft i dashur si në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë. Bashkëpunon gjithmonë me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare. Më datë 10 Janar 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Don't Stop", në bashkëpunim me Faruk Visoka. Më datë 23 Shkurt 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Dridhe", në bashkëpunim me Shkaterruesi. Më datë 31 Gusht 2013, Faruk publikon videoklipin "Fale", në bashkëpunim me Sk3rdi. Më datë 4 Dh...

>> Full biography >>


  • Find Skerdi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  28

Skerdi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018