A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  373
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Skillz is a very famous group/singers of Hip-Hop music. Të shoqërueshëm, të thjeshtë dhe fama nuk i ndryshoi aspak. Ata i karakterizon një "magnetizëm" sidomos nga të rinjtë. Ish-grupi i njohur "Skillz" përbëhej nga dy vokalistët Visar Shala dhe Ledri Vula, të cilët për pak kohë u bënë shumë të njohur në estradën kosovare. Çdo person ka të dhëna të veçanta në jetë dhe merr një profil të caktuar, unë"- thotë Visar Shala "sigurisht që kisha të dhëna për tu bërë këngëtar, por kurrsesi nuk mund të bëhesh ...

>> Full biography >>


Ledri Vula

(Former member)

Skivi

(Former member)

Add Official

Social Accounts

Sex Rap And Money (2009)

Aftsi (2007)


» Add A Song »

V.i.p.
1 Milion
Dokna Mir
Bone Veq Per Mu
Wu Qa Po Shoh


Related Artists:

KAOS

TDS

Double G Army

2 Life

P.I.N.T

Cannibalz

B.F.P

Hip-Hop Soldiers

Da LIGS

Levels


Tags: Skillz, Babastars, Skills, Ledri, Ledri Vula, Visar Shala, Skivi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018