A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Skivi - Im A Boss  (Feat. Cozman)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2012

2012-07-19T18:18:59

Featuring

Cozman


SKIVI :
Yeahh , bbrahhh , ou okejj , BABASTARS in this shit ,Cozman , yeah skivi
Yeah a bitch a po po qaj i skillzave ,po po qaj qe n'festival i hin fell stilave
po po babastars tu dal pa nal spifave , gjoje weten mos je ti njo pi ktyne tipave
nuk jena n'tnjejtin nivel un jom nivel temin , ski ku hyp se tqi nanenkryt teposht
se je n'wen temin , ha po po e morre wesh, nese morre wesh besom se ski me pshtu mo leht
ndryshe tash e mas lej ato qa ke pas ,mo mo mo mos t'bertas , mo mo se t'kasiras
jena ron si wjet t'organizum si shtet ,perpara kush do t'jet , besom se nuk pshton let

REF:
bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,

COZMAN :
Yeah ,allright allright ,krejt po folin krejt e din ktu se kush o i pari,
u bo me fol per mu tylifar klloshari ,boni sene boni spote nuk ju han pazari ,
krejt hejterat krejt hejterat kapmuni per ka** , It's the COZMAN yeah the bosman,
ej bousta na yeah the bosman ,you like gangsters,you like gangsters,
aki sy in your face you polovenkers , BABASTARS big swag , big flowing games
big point cash ,your in my town so hold it down ,cuz i could hit it (clop) down

REF:
bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,... bitch im a boss,

BY : NitriX , #BABASTARS


Lyrics submited by NitriX (G , D)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018