A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Skivi - E Di Që Mu M’don  (Feat. Freakyboyz)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  79

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/06/2013

2013-06-22T19:47:08

Song from the album:

"20 Hite Albatrade Plus"

Song from the album:

"Hite Vere"


[SKIVI]
P'ja nisi mi permen
Une krejt me ren
Senet jon n'ven lirisht
Thirrem superman
Ky sen o shum sick
Ky sen o shumë hit
E di që mu m'don
Muzikën ma n'gon dit per dit yeeah

E di që mu m'don
E di që mu m'don
Ski ku me lyp ma mirë veq lodhësh
E di që m'don

X2

Yeeeaaaah a po t'du a po m'don ooou
Yeeeeaaah a po t'du a po m'don ooou

Aaa
Kush kon pe don ktu
Spo din njeri qka me menu
Krejt po t'folin keq për mu
Mas teje du mu tranu
E maj men ditën e parë
Kur kom ardh me t'marr
Je kon e veshun si engjull
Je kon krejt me t'bardhë
Si dritë e diellit
shum shpejt ment mi ke marr
Prej atij momenti e kom dit që kom me t'marr

Undacova ouu pikë ja len
Nëse ajo shkon yeep tjetra vjen
Zemrën e kom t'madhe
për secilën që vjen
Krejt e din se ju dhem
mu nda me mu o problem
Ajo e nin prezencën tem
kado që shkon e kado që vjen
secilin ven pa u përmen
emri jem nuk e len ooou nooo
Baby Skivi osht knej ooou nooo
E e di që e di që

E di që mu m'don
E di që mu m'don
Ski ku me lyp ma mirë veq lodhësh
E di që m'don

X2

Yeeeaaaah a po t'du a po m'don ooou
Yeeeeaaah a po t'du a po m'don ooou

Nuk e nguci unë asnjonën
Cila t'don let urdhnon
Unë ta plotsoj dëshirën
Nëse ton natën feston
M'paske pa n'televizion
Gjithqka shkon përmi milion
Po dokësh që ti bon
A thu sa qon ti ron se
Baby unë e kapi shum gjon gjon
Qaq sa ti ki qef bon bon
Hala ma shumë gjon gjon gjon
Letoja vetit punën se ki punë
Me avion avion avion avion

E di që mu m'don
E di që mu m'don
Ski ku me lyp ma mirë veq lodhësh
E di që m'don

X2

Yeeeaaaah a po t'du a po m'don ooou
Yeeeeaaah a po t'du a po m'don ooou


Lyrics submited by WinxClubKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018