A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Skivi - Hajnekena  (Feat. Rema Canolli)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/06/2017

2017-06-27T21:00:00

Featuring

Rema Canolli


Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena

Skivi:
A je per valle , a je per valle
tripin me mu ndaje , haaaaaaa
a je per valle tripin me mu ti ndaje
hini kejt n'valle
mindilin ti kape e kalle
Thirre thirre ca bojna na dyt mos e tjerr
lekt lekt i shperlajna si detergjent
clip clap hajnekenenekenen
njo per shoqni qo hajnekenenekenen

Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena

Skivi:
Fajn na skena se hajna jena
tu pi hajnekena
shum po na then a
se knej ka jena ty sta rrok antena
hajde ma knena se neja o knena
hajde ma knena ti hajde ma knena
pse po don une me tlut
kile ti mu ma ke lon
heren e par, heren e dyt, heren e tret bone dom
gabimin ta fali vec thirr te ky djali
Mos e bon ziliqarin
Sta faliii

Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena

Skivi:
Mindilin ti kape, mindilin ti kape
mindilin ti kape, mindilin ti kape
kallee kallee kallee kalleeeee

Ref.
Tu pi hajnekena deri sa mo skena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
deri sa mo skena tu pi hajnekena
tu pi hajnekena


Lyrics submited by EmirRKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018