A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Smail Puraj

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  35
BIOGRAFIA: Smail Puraj is a popular singer and songwriter of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2002, Smail Puraj publikon albumin "Ti Po Shkon" Në vitin 2005, Smail Puraj publikon albumin "Nje Kujtim" Në vitin 2006, Smail Puraj publikon albumin "Ti Veç Ti" Në vitin 2007, Smail Puraj publikon albumin "Tregomë Pse?" Në vitin 2008, Smail Puraj publikon albumin "Per Dasmen Tuaj" Më datë 9 Shtator 2009, Smail Puraj publikon videoklipin "Dashuria Jone". Në vitin 2009, Smail Puraj publikon albumin "Mirmëngjesi Interesi"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Official

Webiste

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Ani Ani (2016)

Unikat (2013)

Asnjehere (2011)

Mos Harro (2010)

Mirmëngjesi Interesi (2009)

Per Dasmen Tuaj (2008)

Tregomë Pse? (2007)

Ti Veç Ti (2006)

Nje Kujtim (2005)

Ti Po Shkon (2002)


» Add A Song »

Boma Hallall Moj Nanë
Unikat
Jeta Ime
Bum Bam
Dashuria Jone
Nusja Moderne
Luje Luje
Mos Mendo
Ani, Ani
Shqiponja

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (2)


Related Artists:

Shkelzen Azemi

Petrit Krasniqi

Arben Gjeloshi

Hajro Ceka

Fahrush Azemi

Fatlum Llugaliu

Gjovani Gjonaj

Cani

Fadil Riza

Femi Kumanova


Tags: Smail Puraj, Smajl Puraj, Smaijl Puraj, Smaki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018