A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Smail Puraj

Pranoje ➡ Admit It

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Linda Qetaj


Pranoje

Kurr me mos me thuaj se me don
Se kjo zemer ste beson
Kurr me mos me thuaj te kom dashte
Kurr ne ate zemer sme ke pas

Si ke luajt ti me mua
Dikush ka me lujt me ty
Qka ti bejsh dikujt n’kete jete
Dikur ne jete ka me tu kthy

Ref : 2x
Pranoje ti pranoje
Pranoje se sme ke dashte
Pranoje se kurr n’zemren tende
Mua sme ke pas

Per ty nuk ka vlere dashnia
Ti kerkend me zemer nuk e don
Ti veq per interes
Njerzit i dashuron

Si ke luajt ti me mua
Dikush ka me lujt me ty
Qka ti bejsh dikujt n’kete jete
Dikur ne jete ka me tu kthy

Ref : 5x
Pranoje ti pranoje
Pranoje se sme ke dashte
Pranoje se kurr n’zemren tende
Mua sme ke pas


Admit It

Never tell me again that you love me
Because this heart won't believe you again
Never tell me that you have loved me
Because I was never in your heart

The way how you played with me
Someone will play with you
What you are going to do to someone in this life
Once in your life it will return

Ref: 2
Admit It Admit It
That you have never loved me
Admit It that i've never been in youre heart.

You do not appreciate the love
You don't love someone with your heart
You just fall in love with someone
Because of the interest

The way how you played with me
Someone will play with you
What you are going to do to someone in this life
Once in your life it will return

Ref: 5

Admit It, Admit It
That you have never loved me
Admit It that i've never been in your heart.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018