A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Lala

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Soni Lala is a singer of Modern Traditional & Ethno music. Tashmë jemi mësuar që tregu muzikor shqiptar të mirëpres emra të rinj të cilët janë shumë premtues për skenën muzikore, emra që pretendohet të kapin majat e suksesit dhe të gravohen thellë në mendjen e njerëzve. Madje në tregun muzikor shqiptar kemi edhe artistë shumë të njohur që për fat të mirë jua trashëgojnë talentin edhe fëmijëve të tyre, dhe pikërisht industria muzikore shqiptare është shembulli më i mirë. Këngëtarët Daim Lala dhe Buqe Rama...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Buqe Rama (Buqja)

(His mother)

Daim Lala

(His father)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edison Cenaj

Lis Asllanaj

Jonuz Milushi

Alket Kullolli

Edison Bujari

Kurti

Bedri Ademaj

Dren Mullafetahu

Dirty-NP

Flori ABG


Tags: Soni Lala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018