A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Lala

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Soni Lala is a singer of Modern Traditional & Ethno music. Tashmë jemi mësuar që tregu muzikor shqiptar të mirëpres emra të rinj të cilët janë shumë premtues për skenën muzikore, emra që pretendohet të kapin majat e suksesit dhe të gravohen thellë në mendjen e njerëzve. Madje në tregun muzikor shqiptar kemi edhe artistë shumë të njohur që për fat të mirë jua trashëgojnë talentin edhe fëmijëve të tyre, dhe pikërisht industria muzikore shqiptare është shembulli më i mirë. Këngëtarët Daim Lala dhe Buqe Rama...

>> Full biography >>


Buqe Rama (Buqja)

(His mother)

Daim Lala

(His father)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edison Cenaj

Fatlum Kryeziu

Bujar Mustafa

Fluart Hyseni

Bugi

Merso-G

Bexhet Limani

Eulino

Elis Bajrami

Taulant Vasili


Tags: Soni Lala

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018