A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Malaj

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  255
  • Origin:
  • Tropoje 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Soni Malaj is a very famous singer of Pop music. Emri i vertetë është Sonja Malaj. Vegjëlinë, deri në moshën 9 vjeçare e kaloi në Tropojë. Me ndryshimin e sistemit në Shqiperi, nga komunist në demokratik, familja e saj u zhvendos në kryeqytetin e Shqipërisë, Tirana. Aty Soni mbaroi 8-vjeçaren, të mesmen e gjuhëve të huaja për frengjisht, dhe u diplomua për frengjisht, dega përkthim në universitetin e Gjuhëve të Huaja. Soni zbuloi pasionin e saj për muzikën që në vogëli, duke u berë kështu pjesë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Spirit Voice

(Former member)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Unik (2010)

Mesdhe (2006)

E Vogëla (2005)

Mbretëresha E Natës (2003)

Nuk Qaj Për Ty


» Add A Song »

Të Dua Ty
En La Intimidad
Pa Ty
Zeshkanja
Shpirti Im Binjak
Ti, Jeta
Tulipani I Bardhë
Me Të Jeton
Shukarije
Pergjithmone


Translations (10)


Related Artists:

Anjeza Branka

Rozana Radi

Miriam Cani

Silva Gunbardhi

Ledina Çelo

Elsa Lila

Mariza Ikonomi

Bleona Qereti

Edona Llalloshi

Adelina Emini


Tags: Soni Malaj, Soni

Soni Malaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018