A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Malaj

Tags: Soni Malaj, Soni

Origin: Tropoje    Residence:        Age: 36   Zodiac sign: Peshorja  
Soni Malaj is a very famous singer in pop music. Emri i vertetë është Sonja Malaj. Vegjëlinë, deri në moshën 9 vjeçare e kaloi në Tropojë. Me ndryshimin e sistemit në Shqiperi, nga komunist në demokratik, familja e saj u zhvendos në kryeqytetin e Shqipërisë, Tirana. Aty Soni mbaroi 8-vjeçaren, të mesmen e gjuhëve të huaja për frengjisht, dhe u diplomua për frengjisht, dega përkthim në universitetin e Gjuhëve të Huaja. Soni zbuloi pasionin e saj për muzikën që në vogëli, duke u berë kështu pjesë...

>> Full biography >>


  • Find Soni Malaj on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  219

Unik (2010)

Mesdhe (2006)

E Vogëla (2005)

Mbretëresha E Natës (2003)

Nuk Qaj Për Ty


» Add A Song »


Zeshkanja
Të Dua Ty
Pergjithmone
E Vogla
Shpirti Im Binjak
Ti, Jeta
Me Rrena
Me Të Jeton
Pa Ty
Loca

Translations (9)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018