A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sovran Olluri - Ti Nuk Po Merzitesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/01/2016

2016-01-15T15:49:24

Song from the album:

"Live 2016"It's a long time that we try finding the lyrics to "Ti Nuk Po Merzitesh" sung by Sovran Olluri.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Sovran Olluri attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Labi. We wish that's the lyrics you are looking for:

kan kaluar disa dit une pa t' pa ty kam menduar se do te mundem pa ata sy kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall ti nuk po merzitesh mua fryma m' ndalet njeher gabimi i zemres si falet ti nuk po merzitesh mua fryma ndalet kan kaluar disa dit une pa t'pa ty kam menduar se do mundem pa aty sy kthehu zemer edhe me fal per ty kam shum mall kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall ti nuk po merzitesh mua fryma m'ndalet njeher gabimi i zemres si falet


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018