A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sovran Olluri - E Ti Moj Nuse


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/01/2016

2016-01-15T16:03:19

Song from the album:

"Live 2016"It's a long time that we try finding the lyrics to "E Ti Moj Nuse" sung by Sovran Olluri.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Sovran Olluri attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Adelina Ismaili. We wish that's the lyrics you are looking for:

e ti moj nuse e kujna je o kujna je e
e une nanen o do ta du o moj do ta du se ka lind o sokol o permu o sokol o permu
e ti moj nuse e kujna je e kujna je ee e une baben more do ta du o moj do ta due se ka lind o sokol o permu o sokol o permu
e ti moj nuse e kujna jeee oooo
e une motren moree do ta du o moj do ta dueeee se kalin sokol o permuuuuuuuuuu


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018