A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Spartak Xhaferraj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Spartak Xhaferraj is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 18 Maj 2017, Spartak Xhaferraj publikon videoklipin "Nëpërkë Me Pika"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fatos Xhaferi

Arjan Zika

Klordian Rama

Avni Lushka

Elton Qeraj

Ylli Alushaj

Ilia Basho

Gramoz Tomorri

Vladimir Rustemi

Refat Sulejmani


Tags: Spartak Xhaferraj, Spartak Xhaferri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018