A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Spirit Voice

Tags: Spirit Voice, Soni Malaj, Elia Zaharia, Dorina Tiko

Spirit Voice is a popular music group/band in pop music. Ato ishin vajzat e para që dolën me klipin e tyre në një fuoristradë, sic ishte edhe titulli i këngës. Ato sillnin freskinë e rininë e moshës nëpërmjet stilit dhe trendit të fundviteve ’90. Asokohe në Tiranë zhvilloheshin audicione nga një studio muzikore, e cila do të formonte grupin e parë “pop”, në përbërje të të cilit do të dominonin vajzat. Formacioni do të quhej “Spirit Voice” (Zëri i Shpirtit), pasi pjesëtaret e grupit ishin te gjithe besi...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  6

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018