A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stealth

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  78
  • Origin:
  • Burrel 
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Stealth is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertet Fatjon Dibra. Ne vitin 1998, emigroi ne Angli ne moshen 6 vjeçare. Jeton ne East London. Stealth ka nje djale dhe ben pjese ne grupin Hellbanianz. Më datë 19 Nëntor 2016, Stealth publikon videoklipin "Ky O Stili". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më datë 28 Korrik 2017, Vinz...

>> Full biography >>


Hellbanianz

(Current member)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ace

Varrosi

Ziso

Blazer

Mali G Grand Thugz

Doza

Bohemi

Lani (Street Thugs)

Tru Pak

KMC


Tags: Stealth, Fatjon Dibra

Stealth in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018