A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stefi Prifti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Stefi Prifti is a popular singer of Pop, Modern Traditional & Korça's Traditional music. Në Dhjetor 1991, Stefi Prifti merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Ne, Studentet". Në Dhjetor 1992, Stefi Prifti & Angelika Guri marrin pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Më Bukur Do Të Jetë". Në Dhjetor 1994, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Fati Në Udhëkryq". Në Nëntor 2007, Ciljeta merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kur Kendoj Serenate", në bashkëpunim m...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Dua Te Me Tregosh...


» Add A Song »

Ty Te Desha Ty Te Dua
Bej Qejfin Tamam
Jemi Dy


Translations (2)


Related Artists:

Bepi

Martini

Gentian Selfo

Imperialb

Ervis Likaj

Bardhok Prebibaj

Lil Thug

Hasan Cetaj

Sokol Martini

Sefë Mleqani


Tags: Stefi Prifti, Stefi Dhe Endri Prifti, Endri Prifti, Endri Dhe Stefi, Endri & Stefi, Stefi & Endri, Stefi & Endri Prifti

Stefi Prifti in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018