A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stefi Prifti & Endri Prifti - Sa Te Deshte Lalka Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:30

See Also

Endri Prifti

Song from the album:

"Perla Qytetare"

Song from the album:

"Dua Te Me Tregosh..."


A s'ishe ti, syzeza moj s'ishe ti
qe me ato naze, me fute moj ne zili

Se do ta mesoj
Edhe ty rakine
Se kur jam i pire o moj lule
S'ta gjej dot shtepine

Se do ta mesoj
Deri sa te vdes
Se kur jam pa ty o moj lule
S'di te buzeqesh

Ref...x2
Sa te deshte moj lalka ty
Qe kish mendjen veç tek ty
Shkaketare me je ti
Per kete vere moj qe po pij

Se do ta mesoj
Edhe ty konjakun
Se kur jam i pire o moj lule
S'ta gjej dot sokakun

Se do ta mesoj
Deri sa te vdes
Se kur jam pa ty o moj lule
S'di te buzeqesh

Ref...x2
Sa te deshte moj lalka ty
Qe kish mendjen veç tek ty
Shkaketare me je ti
Per kete vere moj qe po pij

...

Ref...x2
Sa te deshte moj lalka ty
Qe kish mendjen veç tek ty
Shkaketare me je ti
Per kete vere moj qe po pij


Lyrics submited by  teksteshkruesi




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018