A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Stefi Prifti & Endri Prifti - Jepe  (Feat. Crazy Band)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  97

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2013

2013-11-17T19:59:36

See Also

Endri Prifti

Lyrics:

Rozana Radi

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2013


Moj e bukur si magnet elektrizon
E me stilin tend perfekt ti je shume on

Si rrufe godet
E terbove nje qytet
Ndalu ndalu ndlau
Vetem nje moment.

Do te mbaj ketu ne dore
Bjuti 24 ore
Nuk te le te ikesh pa te shtene ne dore (puthje)

Jepe jepe o jepe jepe
Jepe jepe jepe buzen jepe
Elektrizon ti je shume on
Jepe jepe syrin se me trete
Jepe jepe o jepe jepe
Je si magnet jepe zemren jepe
Elektrizon ti je shume on
Jepe jepe mos e mbaj per vete
Se na shkaterrove fare (puthje)

Ma ke prishur ate gjum me je perri
Si rashe brenda edhe une ne dashuri

Ecen lehte e lehte
Toka dridhet si termet
Ndalu ndalu ndalu
Vetem nje moment

Do te mbaj ketu ne dore
Bjuti 24 ore
Nuk te le te ikesh pa te shtene ne dore (puthje)

Jepe jepe o jepe jepe
Jepe jepe jepe buzen jepe
Elektrizon ti je shume on
Jepe jepe syrin se me trete
Jepe jepe o jepe jepe
Je si magnet jepe zemren jepe
Elektrizon ti je shume on
Jepe jepe mos e mbaj per vete

Cka po don , cka po don
Une jam on e mire po m’shkon
Jam e amel si bon bon
Cka po don , cka po don

Cka po don , cka po don
Une jam on e mire po m’shkon
Jam e amel si bon bon
Cka po don , cka po don

Cka po don , cka po don
Une jam on e mire po m’shkon
Jam e amel si bon bon
Po ta don po ta don

Cka po don , cka po don
Une jam on e mire po m’shkon
Jam e amel si bon bon
Po ta don po ta don

Jepe,jepe o jepe,jepe
Jepe jepe jepe buzen jepe
Elektrizon,ti je shum on
Jepe,jepe syrin zemren jepe
Jepe,jepe o jepe,jepe
Je si magnet jepe zemren jepe
Elektrizon,ti je shum on
Jepe,jepe mos e mbaj per vete
Se na shkatrove fare (puthje)


Lyrics submited by Premtim Cutra
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018