A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Stefi Prifti & Endri Prifti - Ti S'e Meriton


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  44

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/05/2014

2014-05-08T17:04:06

See Also

Endri Prifti

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Lyrics:

Rozana Radi

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 14

Participating in

Top Fest 11


Ora nje dhe un jam vetem
ti nuk vjen dhe une e di
nuk do ti bija telefonit
por sot e humba une kontrollin
sepse kam nevoje per ty.

Ora 2 po vjen mengjesi i ri
le te me shajne ketu do te rivi
boten thone se e mban zoti
ndersa mua me mban ti
harroj veten asnjhere un tyyy

ti se meritove asnjhere
nje rrahje te kesaj zemre
me rendon sa mali sot nje peng
urren ate qe deshe
nuk mbet asgje nga ne te 2
nje lot e fjalet e mia
dhe e fundit gje qe mbet aty
urren sot dashuria......x2

nuk po bije telefoni
s'ka me zhurma se s'je ti
si ta jetoj une diten neser
si ta kaloj une naten neser
ndoshta te kam dashur teper?

ti se meritove asnjhere
nje rrahje te kesaj zemre
me rendon sa mali sot nje peng
urren ate qe deshe
nuk mbet asgje nga ne te 2
nje lot e fjalet e mia
dhe e fundit gje qe mbet aty
urren sot dashuria...


Lyrics submited by Samet Hasaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018