A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
StineTags: Stine, Nesti, Ernest Duka
Origin: Diber    Residence:        Age: 35   Zodiac sign: Ujori  
Stine is a very famous singer and songwriter in rhythmic music. Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine,eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat shqiptare.... Ai ka tre motra dhe nje vella ne Gjermani...Që i vogel ka qene i dhene pas muzikes dhe kercimit,ai jepte mesime hip hopi ne shkolla private,dhe emigroi ne Gjermani ,ku aty fitoi cmimin si kengetari dhe vallzimtari me i mire... Stine iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne viti... >> Full biography >>
  • Find Stine on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  336Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Moj E Mejra ::  
 :: Pse ::  
 :: Nese Vjen ::  
 :: Besoja ::  
 :: Pa Ty S'ndihem Mire ::  
 :: Wtf ::  
 :: Te Rrim Larg ::  
 :: Mendoja Se ::  
 :: Kush Te Foli Keq Per Mu ::  
 :: Friday Night ::  


Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote