A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  393
  • Origin:
  • Diber 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Stine is a very famous singer, songwriter and producer of Pop & R&B music. Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine, eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat shqiptare. Ai ka tre motra dhe nje vella ne Gjermani. Që i vogel ka qene i dhene pas muzikes dhe kercimit, ai jepte mesime hip hopi ne shkolla private dhe emigroi ne Gjermani, ku fitoi çmimin si kengetari dhe vallzimtari me i mire. Stine iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 1997, ku m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Alida

(His sister)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Me Mungon


» Add A Song »

Dashnia Dominante
Dali Ku T'dali
Pse
Besoja
Do It Again
Pa Ty S'ndihem Mire
Bela
Moj E Mejra
Mama
La Bonita

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (4)


Related Artists:

Turjan Hyska

Kastro Zizo

Flori Mumajesi

Ermal Mamaqi

Bes Kallaku

Alban Skenderaj

Vedat Ademi

Claydee

Ermal Meta

Dr. Flori


Tags: Stine, Nesti, Ernest Duka

Stine in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018