A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
StresiTags: Stresi, Arkimed Lushaj, Stressi, Stresinjo
Origin: Tropoje    Residence:        Age: 30   Zodiac sign: Binjaket  
Stresi is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Emri i Vertet eshte Arkimed Lushaj dhe eshte anetar i Bandes Butuesi dhe pjese e labelit BABASTARS. Ai eshte kundeshtar i betuar i Noizy-t dhe D.U.D.A.-s. Noizy-t i ka dedikuar DISS-in "Bonjour Madam". Ai u pendua per veprimet e tij para nates se Top Fest-it dhe publikisht u pajtua me Noizy-n ne spektaklin "Mos u Nxeh". Ai ka patur nje lidhje te perfolur me Enxhin e Big brother Albania, e cila i ka kerkuar publikisht martese ne Facebook. Gjith... >> Full biography >>
  • Find Stresi on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.7 / Votes cast:  950Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: E Boj Temen ::  
 :: Me Fal ::  
 :: Ushtari Rruges ::  
 :: Bad Boys ::  
 :: Love Story ::  
 :: Lambo ::  
 :: Now Am Ballin ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote