A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stresi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  1179
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Stresi is a very famous singer of Hip-Hop music. Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, lindi në Tiranë dhe aty kaloi pjesën më të madhe të fëmijërisë deri kur familja u largua për në Belgjikë. Gjate ketyre viteve, ai kënduar dhe interpretuar në disa shfaqje që organizoheshin për shqiptarët e diasporë. Jetoi atje për disa vite deri në 2007-ën. Djali çapkën kishte tentuar të largohej me shokët për në Greqi, ndaj mamaja e quante “Stresi”. Ai është fëmija më i vogël dhe ka një motër e një vëlla. Stre...

>> Full biography >>


Banda Butuesi

(Current label)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Twitter

Account

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts

Rruge Pa Kthim (2010)

Bad Boys


» Add A Song »

GTA
Me Fal
Shokun S'e Lo
Fake Love
Më Fal 2
Lambo
E Boj Temen
Love Story
Ushtari Rruges
Bad Boys


Translations (5)


Related Artists:

Big Basta

Noizy

Skivi

Kid Gashi (G4shi)

Action Bronson

D.U.D.A.

Getinjo

Ledri Vula

Majk

Elinel


Tags: Stresi, Arkimed Lushaj, Stressi, Stresinjo, Trc

Stresi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018