A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi - Më Fal 2  (Feat. Anxhelo Koci)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  80

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/08/2017

2017-08-11T17:00:08

Featuring

Anxhelo Koci

Music & Lyrics:

Anxhelo Koci

Music:

Xhulio Milloshi

Lyrics:

Stresi

Video Production:

ND Film Pro
Ahh... Asnjo s'kom dasht si puna jote
Ta kom thon dje, prape po ta them dhe sonte!
Ata nuk na nalin dot, zemer bonu e forte
Ata nuk na nalin dot ne!
Give me the love that you want
Give me the love that you want
Se un me ty po du me kon
Give me the love that you want
Give me the love that you want
Kejt qa pata ti kom dhon!
Se je super femen, super super femen
Ti e din qe Stresi flet me zemer!
Gjithmone... Se me to kom ra n'dashnie
Me ni femen prej Shipnie!

Reff2x: Anxhelo
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Dije zemren dije
Se jom i cmend mas teje

Se jom i cmend mas teje, a e man men, a e man men
Fotot kush ti bon ty, kur ti po flen!
Ftyra jote n'gjoksin tem
Zemra jem se kom problem
Me t'thon se je familja jem!

Qu'est-ce que tu veux de moi
Qu'est-ce que tu veux de moi
S'il te plaît dis-le moi
J'ai trop besoin de toi
J'ai trop besoin de ti
S'il te plaît fais pas ça

Se je super femen, super super femen
Ti e din qe Stresi flet me zemer!
Gjithmone... Se me to kom ra n'dashnie
Me ni femen prej Shqipnie!

Reff2x: Anxhelo
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Dije zemren dije
Se jom i cmend mas teje


Lyrics submited by Sabajetie-Cards (4)

2018-06-12 09:39:15
Ti e din qe stresi flet me zemer!
U krijua nga Ina 2018-01-24 15:34:00
Zemra jem se kom problem
Me t'thon se je familja jem!
Dije zemer dije
Se jom e cmend mas teje
2017-12-11 21:49:18
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Die zemren ndije
Se jom i cmend mas teje
U krijua nga Odi 2017-11-05 12:34:05
Qu'est-ce que tu veux de moi
Qu'est-ce que tu veux de moi
S'il te plait dis-le moi
J'ai trop besoin de toi
J'ai trop besoin de toi
S'il te plait fais pas ca

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018