A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Suanita - Problem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/07/2018

2018-07-09T19:32:12


"Problem" is a new song recently added in songs archive sung by Suanita.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Suanita attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Lindy - Problem

Ref : x2
Ti e din se o problem
me pas beef me ekipen tem
sje per fërrka ti o men
se je bitch e prej teje s'pritet sen

Rap :1
Kush t'ka than, qe ke mu ba legend,
ta paska mar inati, ty o i shkret.
sje i vertet, ti je krejt fejk,
famen e ke ba, n'kra tjeter kujt kejt.
ty t'bjen mir me nejt ma qet,
mos hi n'probleme se pshton ma leht.
ti e din vet nuk jena t'njejt,
qka kam ba un ti ski as vjet.
lirisht e thirr kforin,
se je n'beef me njerz qe t'korrin.
knej ka na ta marojn vorrin,
ekipa jem ta bllokon oborrin.

Ref : x2
Ti e din se o problem
me pas beef me ekipen tem
sje per fërrka ti o men
se je bitch e prej teje s'pritet sen

Rap :2
La la la, la familja,
na na na, pina cocaina.
transport na bajna, pos me killa.
shok qiti paret, ty t'vjen porosia,
ta bim te shpija, ta bim te shpija.
na s'kem tut, as nga policija.
pos kampionat, si puna e jote,
na i hekum krejt, prej ksaj bote.
yeah, ti je krejt bosh,
ma mir e ki rri qatje n'qosh.
mos bo problem ndash me kan shnosh,
t'vi me grup t'vjerri n'kosh.
pak me dasht e preku pullen stop,
repin ta ndali ose t'boj cop.
per qka e ki fjalen ti o shok,
ekipen tem ska qe e nal sot.

Lind Islami - Problem

Une nuk e di a je tu u ni'
Si une njejt se po m'doket jom tu ra n'dashni,
E ti po m'qon nalt, shume nalt,
Manej po m'nxon, po m'lendon sikur me pas faj...

E tepron, kapak ti pe tepron,
Je tu e lujt sigurt, pse nuk po rrezikon,
Me mu afru pak, veq pak,
Me ma jep doren, e nese s'don, kom me t'lon rahat...

Zemër, a e din?
Sa shumë unë t'kom ëndrru?
A thu o gabim?
Sa shumë unë t'kom besu?

Zemër, a e din?
Zemër, a e din?
Zemer, a e din?
Sa shume po m'dhemb se ti je bo problem,
Problem i zemres tem
Ti je bo problem,
Problem i zemres tem...

I kom numru arsyet pse po t'du,
Nuk jon' shume, po kan mjaftu une n'ty mu dashuru,
Se ti po m'qon nalt, shume nalt,
Manej po m'nxon, po m'lendon, hajt çka kom faj...

Ty ka me t'marr, malli ka me t'marr,
Nese vazhdon nisoj, une nuk kom me ta fal,
Se mu afru pak, veq pak,
E meritoj, po t'premtoj, ti ke mu ni' rahat...

Zemër, a e din?
Sa shumë unë tkom ëndruu
A thu o gabim sa shumë unë tkom besu
Zemer, a e din?
Zemer, a e din?
Zemer, a e din?
Sa shume po m'dhemb se ti je bo problem,
Problem i zemres tem
Ti je bo problem,
Problem i zemres tem...

Readi. - Problem

Ti po thu qe je famous
you're not/jo dost
se sje pjes e jukebox
pej kahit ke ti?
une vi prej ghettos
kujdes qka po bon
ktu ki pun me njerz serioz
sikur rick ross
everyday i/m hustlin
s'e ndrroj Shkupin
as me Brooklyn
you lost/i win
what do u think?
kqyre ti kit djalin
full swag-full swing
fuck it m'gjelozoj edhe alienat
me 20 vjet,i kom shkel 20 skenat
thirrum super mario
i kom marr krejt poenat
veq pak nese dyshon
meniher ti heki dilemat
nashta qe po e thom osht marre
amo asniher nuk ngihna
n'gjum edhe n'pare
chill n'grill
m'gjen gjithmon ngat skare
n'kit jet shum sene i kom fiksim
fiks fare

2x
Njofto krejt mahallen
dostat e rrethin
kallzoju qe ski bole me
u shty me readin

u feel me/bole ski
beef me mu t'rriten problemet
si weedi n'saksi

une shkruj sa t'muna
se s'tutna qe hargjohna
asnihere Albrie Hadergjonaj
konkurences i tutna
veq nese mbojn klona
ndryshe jo
hell fuckin no
at sen G harro

edhe shum qekuz po bahesh
kur po fol per beef'a
same shit-po tingllon si Leci/Cima

qu prej gjumi lej kta filma
t'kallxoj qysh osht jeta e hoodit
ka je nis G pse po shkon n'goj t'ukit

t'zhdukim pej ktushit
si njerzt e Ramushit
balck & white life
si dresat e juventusit

you stupid
jom vesvese
n'versace
don't touch this
shum i errt, thirrum eklips

tkom than ma heret
apet po ta perseris
per inati tem
gjinja t'ngojn ma shum shumfish

kshtu qe
mos ja le meritat veti
kqyr mir G
se tjeterkun o efekti

2x
Njofto krejt mahallen
dostat e rrethin
kallzoju qe ski bole me
u shty me readin

u feel me/bole ski
beef me mu t'rriten problemet
si weedi n'saksiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018