A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Supercut is a popular video production. Supercut Production u krijua si një video produksion në vitin 2016, në Prishtinë. Një ekip me përvojë u mblodh për të sfiduar reklamat, duke sjellë përmbajtje të re krijuese. Ekipi ka pasion dhe entuziazëm të madh, i cili e shtyn atë të kullojë çdo burim për të arritur më të mirën. Supercut ndërton fushatën tuaj bazuar në tregun e synuar, auditorin, konkurrencen dhe pozicionin e kompanisë suaj në krye të listës. Ne punojmë vetëm me njerëzit më të...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Euroliza

MAF Production

Liti

Onimamedia

Envinion

Produksioni Kola

Foxesfilm

Rizaj Records

Jukebox Group

Zeri I Drenices


Tags: Supercut, Supercut Studio, Supercut Production

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018