A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Supersonic is a very famous recording studio and video production. Super Sonic mban emrin kompania qe boton muziken Shqiptare. Fillimet jane ne vitin 1992. Nder te parat shtepi diskografike qe moren persiper botimin dhe shperndarjen e albumeve te para muzikore ne Shqiperi. Fillimet jane ne Audio Kasete dhe Video Kasete per te vazhduar ne CD dhe DVD. Ne vitin 2001 shtepia diskografike kalon ne Sh.p.k. Ne kete kohe fillon dhe fabrikimi i lendes se pare ( audio dhe video) ne menyre elektronike ( jo mekanike ).Shum...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Official

Webiste

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Musical

OTR Records

Pro Video

Shqipja Master

Super Star

Red World Production

Fuga

Fenix Studio

Faf Studio

Bbf


Tags: Supersonic

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018