A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: T.A.R is a popular group/singers. Grupi T.A.R u krijua ne Vitin 2007 nga 2 antaret e tanishem Shpend Maxhuni (Master.M)dhe Fisnik Maxhuni (Don-F) kenga e par e tyre ishte Qarkullim ne bashkpunim me Marigona Ademi (Sweet-Gona)kjo keng nga publiku u prit mir e cila i shtyri ket grup qe te vazhdonin punen e tyre dhe u dha vullnet me te madh .. pas kesaj kenge keti Grupi Iu bashkangjit edhe nje antar i ri Blend Kosova (Blendi-G) I cili kenga e par qe e Inqizoj me grupin T.A....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Smash

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu

Jehona E Osumit Berat

Grupi Bashkimi

Trio Qerimi

Crazytwo

Orhidea

Cuçkat

Bilbilat Nga Podujeva


Tags: T.A.R, T.A.R., Tar, Yooounga.Ddenniz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018