A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  123
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: T.B.A. is a very famous group/singers and label of Hip-Hop music. Grupi The Bloody Alboz (T.B.A.), u krijua në vitin 2000 nga Unikkatil, Cyanide, B52, N.A.G, Klepto, Presioni, Jeton. Së pari u njoftua B52 dhe N.a.G me Cyanide. Në fund të vitit 2002, N.a.G dhe B52 e njoftuan Cyaniden me reperat Unikkatil dhe Presioni. Mbas dy takimeve të tilla, u krijua grupi The Bloody Alboz. Grupi tani ka mbi 20 anëtarë: Unikkatil Presioni Jeton Cyanide Klepto B52 N.A.G F-Tim Dredha Tee Z.E.F Milot Sacrifice Tribun ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


This Label's Memmbers :: T.B.A.:

Unikkatil

Cyanide

Kobra aka Helmusi

DMC aka Babloki

Presioni

Klepto

Buja

N.A.G

Milot

Barooti

VZ

Jeton

Rameka

Dredha

F-Tim

Z.E.F

Sacrifice

Benny Blanco

Tribun

B52


Tags: T.B.A., The Bloody Alboz, Bloody Alboz, Tba, T.B.A, Unikkatil

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018