A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: T.M.B is a singer. Në Dhjetor 2014, T.M.B merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "My Lovely Bitch"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suspect

Arlind Kacinari

Armand Fejza

Ronox

Liridon Ramabaja

Arben Zogolli

N.B

H3

Granit Istogu

Ragip Murati


Tags: T.M.B

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018