A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
T-Miles A.K.A Unbeliever

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Gernsbach 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: T-Miles A.K.A Unbeliever is a popular singer. Toni Edmond Mehmetaj, i njohur më mirë nga emrat e tij të skenës Tony Miles, T-Miles dhe Unbeliever, është një rapper / producent / këngëtar / shkrimtar shqiptar nga Tirana, Shqipëri. T-Miles hyn në një karrierë muzikore si adoleshent, duke lëshuar një mixtape në vitin 2010. Ai ka lindur në Gjermani (Gernsbach) dhe nihet për një stil rap të kombinuar me këndim vokal. Në moshë të hershme ai u kthye në vendin e tij, Shqipëri. Filloi të shfaqte pasi...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

T-World: So Hard


» Add A Song »

Set Yo' Mind Free
Comin' Up
Bad Influence


Related Artists:

Gramoz Gërvalla

G-Partt

Cadox

Edijan Muhaxheri

Dr.Nushi

Napoleon

Adriatik Asllani

Zeid

Rim-Mortal

Mark Kastriot Marku


Tags: T-Miles A.K.A Unbeliever, T-Miles, Toni Mehmetaj, Toni M

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018