A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: T-One is a singer. Më datë 27 Janar 2012, Bes publikon videoklipin "N'vend Tem", në bashkëpunim me T-one. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Neritan

Philipsx Tell'em

The-Big

Siller Banioz

D.M.Th.Ok

Mc.Nia

Rredox

Pimpex

Mc'boss

Tossi G


Tags: T-One, T One, Adhurim Alidema

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018