A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
T1gr4tTags: T1gr4t, Tigrat
T1gr4t is a not so known music group/band in hip-hop music. Grupi Tigrat U bashkua me 03 cllicka dhe kengetaret e grupit jane: Ardi Albania, Egzon M, Lindi, Xima.... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote