A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Tafa is a popular singer of Ethno music. Tafa është një këngëtar i ri në estradën shqiptare. Jeton në Gostivar të Maqedonisë së bashku me familjen e tij , ku pjestarë janë prindërit, vëllai i tij dhe dy motrat. Hapat e tij të para filluan në shoqërin kulturore artistike "BESA". Rreth moshës 14 vjecar. Ku me ndihmën e dajës së tij Dilaver Sulejmani i cili ka qenë koreograf në krye të kësaj shoqerie, arrihet të zbulohet talenti i tij. Mbështetës për Tafën kanë qenë më së shumti Daja I tij...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mandi

Enes Seferi

Shpresim Zylbehari

Adhurim Deari

Nusret Kurtishi

Fikret Dauti

Bloody

Dj Nago

Florent Iseini

Lindon Berisha


Tags: Tafa, Mustafa Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018