A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
TafaTags: Tafa, Mustafa Ramadani
Origin: Gostivar    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: Demi  
Tafa is a popular singer in ethnic music. Tafa është një këngëtar i ri në estradën shqiptare. Jeton në Gostivar të Maqedonisë së bashku me familjen e tij , ku pjestarë janë prindërit, vëllai i tij dhe dy motrat. Hapat e tij të para filluan në shoqërin kulturore artistike ,, BESA ''. Rreth moshës 14 vjecar. Ku me ndihmën e dajës së tij Dilaver Sulejmani i cili ka qenë koreograf në krye të kësaj shoqerie, arrihet të zbulohet talenti i tij.. Mbështetës për Tafën kanë qenë më së shumti Da... >> Full biography >>
  • Find Tafa on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  5 :: Brune ::  
 :: Per Nje Dashuri ::  
 :: Vallja E Gjilanit ::  
 :: Fustani Yt ::  Loading...Kalendari
23/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Vote