A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tahir Boshkaj

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Tahir Boshkaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 29 Prill 2017, Tahir Boshkaj publikon videoklipin "Sekreti I Dashurisë". Më datë 19 Dhjetor 2017, Tahir Boshkaj publikon videoklipin "Vajze Kapedane"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alfred Selimi

Shaqo Jaupaj

Brahim Kora

Behar Hoxha

Fatos Selmani

Piro Osmani

Alfred Fejza

Gerti Musollari

Altin Marra

Gesti Sotiri


Tags: Tahir Boshkaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018