A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tahir Mutisi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Tahir Mutisi is a popular singer. Në vitin 2014, Tahir Mutisi publikon albumin "Shum Katile Je Per Mu"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Don Kleo

Yll Sufaj

Shpetim Logu

Nexhat Haliti

Arrit Gashi

Riza Ziberi

Aziz Aliu

Fran Vulaj

Avdi Latifi

Ilirooss


Tags: Tahir Mutisi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018