A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tahir Seferi

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Dibër 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 73
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Tahir Seferi is a popular singer. i Ati Gani Seferi me origjinë nga fsh.Luzni - Peshkopi e Ëma Lule Seferi nga fsh. Konjare - Dibër Si familje Zogiste u detyruan të emigrojnë më 9 Janar të vitit 1949. jeton në Shkup Me këngë merret nga viti 1962. Anëtar në ansambël: - Emin Duraku Shkup 1967 - 1977 - Ibe Palikuqi Shkup 1979 - vazhdon...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lirio Nushi

Lazy

Fred Delaj

Thoma Mahilaj

Ergys Estrefi

Julian Sula

Agron Llakaj

Erion Beqo

Maringlen Linadi

Domeniko


Tags: Tahir Seferi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018