A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Bajraliu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  53
BIOGRAFIA: Taulant Bajraliu is a popular singer of Modern Traditional, Kosovo's Traditional & Folk Ballads music. Më datë 25 Dhjetor 2012, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Plas". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Astrit Halimi. Më datë 12 Tetor 2014, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Pa Faj". Më datë 20 Janar 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Duro Zemer". Më datë 12 Maj 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Kajmak". Më datë 8 Qers...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live 2016 (2016)


» Add A Song »

Hasëm
Duro Zemer
Knaqu Pa Mu
Nuk Ja Vlen
S'mundem Pa Ty
Vuj O Shpirt
Dashnia E Zemres
Jan Ba Burra Djemte E Babes
S'ta Bëj Hallall
S'di Pse Ta Kam Fal


Related Artists:

Kemche

Martini

Gentian Selfo

Imperialb

Ervis Likaj

Bardhok Prebibaj

Lil Thug

Hasan Cetaj

Sokol Martini

Sefë Mleqani


Tags: Taulant Bajraliu, Taulant Baraliu

Taulant Bajraliu in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018