A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Kolonja
  • Birthday:
  • 13 February
  • Zodiac sign:
  • ♒ Ujori
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Taulant Kolonja is a popular singer. Në Maj 2009, Taulant Kolonja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Te Dy".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018