A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  585
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 21
BIOGRAFIA: Tayna is a popular singer of Pop & R&B music. Tashmë tregu shqiptar i muzikës është pasuruar edhe me një artiste, bëhet fjalë për një këngëtare Hip-Hop/R&B e cila imiton për mrekulli Eminemin. Ajo quhet Doruntina Shala dhe vjen nga Prizereni. Por Doruntina nuk ndalet dhe realizon edhe 2 cover te reja. Ajo këndon këngën e Beyonce “Ring the Alarm” dhe “The Worst” të Jhene Aiko. Nga viti 2017, Doruntina njihet me emrin Tayna. Më datë 16 Dhjetor 2017, Tayna publikon videoklipin "Thirri Krejt ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

47 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Tolaj

Enisa

Dafina Kastrati (Gjermani)

Nita Latifi

Albana Berisha

Sala Jashari

Adea Pula

Liridona Spahiu

Feime Salihu

Aida Ramadani


Tags: Tayna, Doruntina Shala, Doruntina

Tayna in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018