A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  95
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: TDS is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi TDS ishte i perbere nga dy anetare. Eshte nje grup qe vjen nga Prishtina dhe qe shperthyen ne sken ne fund te vitit 2008. Ne vitin 2013 grupi shperbehet dhe te dy i bashkohen grupit te sapo krijuar BABASTARS. Në vitin 2008, TDS publikojnë albumin "17 Arsyje". Më datë 2 Qershor 2011, TDS publikojnë videoklipin "Ka Je", në bashkëpunim me Nora Istrefi. Videoklipi u prodhua nga Pixels Production. Me këtë këngë, TDS u paraqit në këto festi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Majk

(Former member)

Onat

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Double G Army

P.I.N.T

KAOS

Black Shadow

Levels

Antrax

B.F.P

Hip-Hop Soldiers

Kthetrat

Da LIGS


Tags: Tds, T.D.S, T.D.S., Majk

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018