A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  94
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: TDS is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi TDS ishte i perbere nga dy anetare. Eshte nje grup qe vjen nga Prishtina dhe qe shperthyen ne sken ne fund te vitit 2008. Majk (Dr.Mic) braktis grupin ne vitin 2013 per te nisur nje karriere solo shume te suskseshme. Në vitin 2008, TDS publikojnë albumin "17 Arsyje". Më datë 2 Qershor 2011, TDS publikojnë videoklipin "Ka Je", në bashkëpunim me Nora Istrefi. Videoklipi u prodhua nga Pixels Production. Me këtë këngë, TDS u paraqit në kë...

>> Full biography >>


Majk

(Former member)

Onat

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

KAOS

Double G Army

2 Life

P.I.N.T

Cannibalz

B.F.P

Hip-Hop Soldiers

Da LIGS

Antrax

Levels


Tags: Tds, T.D.S, T.D.S., Majk

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018